Nosvinēt kāzas ārzemēs

Vēlme nosvinēt kāzas ārzemēs mūsdienās kļūst arvien populārāka.

Vēlme nosvinēt kāzas ārzemēs mūsdienās kļūst arvien populārāka.

Tā ir lieliska iespēja uzdāvināt sev un saviem viesiem pavisam īpašu gaisotni, bet dažreiz pat apvienot kāzas ar medusmēnesi, pagarinot kaifu  It īpaši ņemot vērā to, ka Ziemeļaustrumu Eiropas teritorijā laiks kļūst arvien neprognozējamāks, savukārt Grieķijā, Spānijā, Itālijā Jūs garantēti saņemsiet patīkamu siltumu un spilgtu sauli! Taču, ja dvēsele prasa svētkus, ar saules gaismu būs par maz. Un savukārt svētku dvēsele ir tieši vadītājs – cilvēks, kas uzburs to īpašo gaisotni!

Mēs paķersim līdzi mūsu draivu un svinēsim kāzas tā, kā ir pieņemts tikai pie mums – jautri un ar dzirkstelīti, neskatoties uz to, ka atrodamies simtiem un tūkstošiem kilometru tālu no dzimtenes, tur, kur viss ir svešs un citāds.

Neatkarīgi no tā, kur notiks Jūsu kāzas, mēs padarīsim Jūsu svinības tuvas Jūsu dvēselei un organizēsim programmu, kas būs interesanta cilvēkiem, kas runā dažādās valodās, un kas palīdzēs katram viesim sajust sevi par svarīgu un gaidītu pasākuma dalībnieku. Internacionālas kāzas uz vienu ļoti svarīgu vakaru apvienos dažādu kultūru pārstāvjus vienā kompānijā.

Mēs, pozitīvi noskaņoti vadītāji, kuriem nav problēmas jebkurā brīdī doties ceļā, kas pārvalda krievu, angļu un latviešu valodu un kuriem ir pieredze internacionālu kāzu vadīšanā gan Latvijā, gan ārzemēs, kļūsim par Jūsu neaizstājamiem palīgiem šī pasākuma organizēšanā.

Teniss Events uz viena viļņa ar Jums jebkurā Zemeslodes punktā!

Ja vēlaties padarīt savu pasākumu neaizmirstamu un populāru - palīdzēs selfiju spoguļa īre.
Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Aizpildiet formu un saņemiet 2021. gada cenu piedāvājumu