Vakara vadītājs Artūrs Teniss

- pozitīvs, izglītots, harizmātisks balamute!

Viens no pieprasītākajiem kāzu vadītājiem Latvijā.

Viņš ir bijis vedējs vairāk kā 450 kvalitatīvi sarīkotās kāzās 10 gadu laikā.

Rīko kāzas un citus pasākumus Latvijā un ārzemēs trīs valodās – angļu, latviešu un krievu.

Oficiālu vadītāja karjeru Artūrs Teniss ir sācis 2011. gadā, taču vēl tālajos studiju gados viņš ar prieku vadīja draugu un kursa biedru ballītes. Jau tad bija skaidrs, ka svētki ir īstais Artūra aicinājums. Tādēļ nav nekāds brīnums, ka ar laiku šī aizraušanās ir pārvērtusies par iemīļotu darbu. Vēl pirms 50 gadiem Henrijs Fords pateica: „Labākais darbs ir labi atalgots vaļasprieks“.

Galvenā Artūra īpašība ir interaktīva saskarsme ar viesiem.

Artūrs lepojas ne tikai ar diplomiem, bet arī ar savu daudzpusīgi attīstīto personību. Viņš guvis panākumus daudzos virzienos, kas harmoniski iekļāvās režijā un pasākumu sagatavošanā un rīkošanā.

Psihologs pēc izglītības

Iegūtais grāds un psiholoģijas zināšanas palīdz iemantot cilvēku simpātijas, smalki izjust situāciju svētkos un piedāvāt tieši tās izklaides, kuras ieinteresēs viesus.

Režisors pēc aicinājuma

Sanktpēterburgā apgūtais teatralizētu šova programmu režijas kurss ļauj domāt globāli, ņemot vērā svētku formātu, koncepciju un dramaturģiju, kā arī pareizi akcentēt kāzu ceremonijas un pašu svinību jēdzienus un emocijas.

Dejotājs dvēselē

Vairāk nekā 5 gadu lielā pieredze latīņamerikas deju pasniegšanā palīdz kāzu laikā organizēt krāšņas un iespaidīgas deju meistarklases un flešmobus.

Mūziķis sirdī

Iedzimtā muzikalitāte un pabeigtā muzikālā izglītība ļauj uzturēt svinību ritmu un izvēlēties lielisku muzikālu pavadījumu interaktīvām izklaidēm. Un ja sirsnīgi palūgt, var arī pats apsēsties pie klavierēm.

Uzņēmējs ikdienā

Augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadības jomā palīdzēja atvērt deju studiju, īstenot biznesa projektu EventPhotobox viesu izklaidei un dibināt svētku rīkošanas aģentūru Teniss Events.

Četras receptes „tās pašas“ Artūra stila
svētku gaisotnes radīšanai

smieties kopā ar viesiem, nevis smieties par viesiem

svinības būs izdevušās ne tad, kad būs daudz konkursu, bet tad, kad tie būs īstajā vietā un laikā

neaiztikt viesus, kuriem labāk patīk palikt nomaļus, un „pagriezt prožektoru“ uz tiem, kas dievina atrasties uzmanības centrā

nekad neteikt viesiem „VAJAG“, taču vienmēr ieklausīties viņu „GRIBU“, vai tā būtu vēlme apsveikt līgavaini un līgavu vai arī piedalīties konkursos

TOP 5 Kāpēc Artūrs Teniss?


prasmīgi apvieno draivu ar vieglu un neuzmācīgu vakara vadīšanu, kur visi viesi jūtas komfortabli, gan mazie bērni, gan cienījama vecuma cilvēki, jo galu galā – kāzas ir svētki visu vecumu cilvēkiem!


var parunāt gan ar jauno paaudzi par selfijiem un Instagramu, gan ar vecāko paaudzi paspriedelēt par to, ka „no desas desā vairs nekā nav palicis pāri“


pārzina un aktīvi izmanto modernās tehnoloģijas, taču tai pat laikā atceras un ciena vecas tradīcijas


apveltīts ar lielisku humora izjūtu, prasmīgi improvizē un uztur ar viesiem dialogu, bet ne monologu


daudz joko, taču ne tik daudz, lai tiktu iekaustīts.

Artūra Tenisa veiksmes recepte ir lielā tieksme

no sirds komunicēt ar cilvēkiem un alkas radīt svētkus!

100%
pārliecinātība par svinību izdošanos

UZZINĀT, VAI DATUMS IR BRĪVS

Interaktīva dejošana ar viesiem kāzās Artūra stilā

Lai Jūsu kāzas koši uzdzirkstītu un visi Jūsu viesi līksmotos no sirds, aiciniet Artūru Tenisu, nevis parastu kāzu vadītāju!

Arthur Tenis - Atsauksmes

Mihaela Negru

Warm Big Thank You to Artur for making our wedding day so great and full of positive emotions! We had not an easy to handle wedding with international guests from all other the world – you man-aged to entertain them all and ensure we had fantastic time! Couples with children will have no chance to forget it as children are still singing Mihaela Axel flash mob song – was so great :) Thank you for making it so easy for us – you understood exactly what kind of wedding we want – and you made it for us with humor, dancing, competitions and positive mood through the whole evening! You as promised considered the mood of the party to find correct timing for every small piece of what we planned – everything was organized in a great way and no one except us and you even no-ticed that there were some changes in the plan :). Keeping in mind that the wedding was in English with a lot of German speaking friends, you managed to translate some of not translatable Russian traditions and ensured that every person from the wed-ding had a feeling of great party and being part of big wedding family! With your extremely positive attitude, you managed also to calm me (the bride) down which is not the easiest task :) You do much more than just the wedding day, your recommendations and help with finding correct place, decorators and music make a great contribution, which allowed us not to worry about anything and just enjoy the day which you prepared for us and our guests! Thank you and we see you at our wedding anniversary – looking forward to it! Mihaela & Axel

Анастасия Шостак‎

Хотим высказать огромную благодарность Артуру и его команде за безупречно проведенную свадьбу на двух языках. Английский и Русский. Артур с харизмой, задором и высоким профессионализмом развлек гостей из 7 разных стран. Все были в восторге. Мы очень рекомендуем его именно для свадьбах с англо говорящими гостями, Артур не только хорошо говорит, но и знает как пошутить или подколоть, и никаких переводчиков!!!! Артур ты Лучший, спасибо еще раз огромное. Настя и Юра

Диана Лабуте

Liels paldies Teniss Events un īpaši Artūram par mūsu burvīgo vakaru! Viss bija super un vienīgais ko mēs nožēlojām bija tas , ka neizvēlējāmies jūs par galvenajiem organizatoriem, bet arī bez tā viss bija vienreizēji!!! Ir ļoti grūti atrast vadītāju kas tik labi var saprasties ar viesiem gan Latviešu , gan Krievu valodā. Nemaz nerunājot par gadu variāciju mūsu viesu starpā. - Neviens nebija aizmirsts un neviens nejutās tā ka kaut kas nav saprasts kas ir ļoti būtiski it sevišķi kāzās! Artūr, mēs no sirds pateicamies ka padarīji mūsu vakaru tik superīgu!!!

Irina Potapova

Спасибо большое, Артур , что сделал нас особенный день еще более особенным. Мы остались очень довольны нашим выбором и не сомневались в нем ни на секунду. Спасибо за поддержку, крутые идеи, грамотные советы и волшебный пендаль в нужную минуту. Гости остались под впечатлением, а мы счастливы.

Genady Gondelman

Артур! От лица туристического агентства Begonija и всего нашего коллектива, хочу поблагодарить Тебя и Твою команду за проведенный праздник - Юбилей 25 лет нашей компании. Это было на "отлично"! Спасибо за индивидуальный подход, море веселья и позитива на нашем празднике. Все в восторге!

All feedback on Arthur Teniss
and bridal party operator Teniss Events
Ja vēlaties padarīt savu pasākumu neaizmirstamu un populāru - palīdzēs selfiju spoguļa īre.
Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Aizpildiet formu un saņemiet 2021. gada cenu piedāvājumu