KĀZU CEREMONIJA KĀ KINO

JEBKURĀ LAIKĀ, JEBKURĀ VIETĀ UN JEBKURĀ VALODĀ

Laulību ceremonija ir īpašs neatkārtojams notikums.

No brīža, kad Jūs pasakāt viens otrām „jā“, sākas Jūsu dzīves jauna lappuse. Jūs varat pateikt viens otram galvenos vārdus pa īstam skaistas un atmiņā paliekošas ceremonijas laikā, atrodoties gleznainā vietā tuvinieku un draugu lokā. Tad Jūsu kāzas paliks Jūsu sirdīs un atmiņās uz mūžu. Ceremonijas viesi arī noteikti novērtēs un atcerēsies šo brīnišķo Jūsu svinību dienu!

Pateicoties Izbraukuma ceremonijai, savā īpašajā, pasakainajā dienā Jūs nebūsiet dzimtsarakstu biroja konveijera daļa, kur svinību maģija pazūd reģistratoru standarta frāzēs un citu pāru nebeidzamajā plūsmā. Jūs varēsiet izvēlēties Jums ērtu datumu un laiku, un nekāda birokrātija netraucēs Jums saistīt savu likteni ar mīļoto cilvēku īsākajā gada naktī pļaviņā, kājām grimstot lauku ziedos, vai ziemas mežā Visu iemīlējušos dienā, vai arī jūras krastā vasaras saules rieta staros. Jūsu izbraukuma kāzas varēs salīdzināt ar Holivudas filmu. Un, lai viss notiktu gludi, gluži kā pa zīdu, visu organizēs Teniss Events!

Visiem pāriem mēs izveidojam individuālu scenāriju, jo katrs mīlestības stāsts ir unikāls – tas nav līdzīgs nevienam citam stāstam. Kā tas notiek? Ceremonijas režisors satiekas ar Jums, lai izzinātu visas Jūsu vēlmes un to, kam Jūs dodat priekšroku. Pēc tam, balstoties uz Jūsu mīlestības stāsta un ņemot vērā visas Jūsu vēlmes, tiek izstrādāts izbraukuma kāzu scenārijs, tiek rakstīts teksts un rūpīgi piemeklēts muzikālais pavadījums. Svinīgā un elegantā, sirsnīgā un aizkustinošā, ar humoru un smieklīgiem zvērestiem – šī ceremonija būs Jūsu neatkārtojamās mīlestības atspoguļojums, un viesi ilgi atcerēsies, cik stipri Jūs mīlat viens otru.

Lai Jūsu ģimenes stāsts sākas skaisti, lai Jūsu ģimenes laime ar katru gadu plaukst arvien krāšņāka un nes bagātus augļus!

Ja vēlaties padarīt savu pasākumu neaizmirstamu un populāru - palīdzēs selfiju spoguļa īre.
Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Aizpildiet formu un saņemiet 2021. gada cenu piedāvājumu