Kā mēs sagaidījām Jauno 2018 gadu! Bildes un Video!

Артур ТЕНИС - Ведущий на свадьбу в Риге и Латвии

Kāzu aģentūra Teniss Events


Mēs pastāstīsim par visam iespējām
Jūs īstenosiet savu sapni

Mēs parūpēsimies par svētku „vajag“
un īstenosim visus Jūsu svētku „gribu“

Mēs apvienosim mūsu pieredzi un Jūsu vēlmes,
lai šīs kāzas būtu pa īstam Jūsējās

Ведущая Татьяна ТЕНИС

Kāpēc mēs nodarbojamies ar kāzu un citu pasākumu organizēšanu? Vienkārši tāpēc ka visvairāk dzīvē mums patīk līksmoties un mums ir milzīga pieredze tajā. Un ar šo pieredzi mēs dalāmies ar mūsu iemīļotajiem klientiem! Ar milzīgu kaisli un prieku mēs organizējam un rīkojam pasākumus un ar nepacietību gaidām brīvdienas, lai iedegtu galvaspilsētas gaismas un ne tikai!

Šajā vietnē Jūs neatradīsiet rakstus par to, kas ir kāzas un cik tām ir svarīga nozīme dzīvē. Jūs jau paši lieliski to zināt! Taču Jūs iegūsiet tik daudz informācijas, cik nepieciešams, lai padarītu kāzas oriģinālas un neaizmirstamas.

Jautājumos, kuri saistīti ar pasākumu organizēšanu mēs esam augstākās klases eksperti! Mūsu zināšanu līmenis tajos ir vispārākais! Ja runa ir par cipariem, izglītību, meistarību un pareizo pieeju, ienāciet sadaļā Vadītāji. Jūs pārliecināsieties, ka mēs esam īsti pasākumu rīkošanas meistari!

- Sadaļā Izbraukuma ceremonijas mēs pastāstīsim par to, kā no prozaiska dzimtsarakstu biroja pārcelties burvīgā, unikālā pasakā – JŪSU neatkārtojamajā pasakā!

- Ieejiet sadaļā Mūsu pakalpojumi, lai saprastu, kā mēs varētu būt Jums noderīgi un par kādiem jautājumiem mums ir ekspertu viedoklis, ar kuru mēs labprāt dalīsimies ar Jums!

Karstā līnija

- Sadaļā Tehniskais nodrošinājums mēs parādīsim Jums skaņas un gaismas pavadījuma iespējas, kas pastiprinās svētku emocijas.

- Sadaļā Kāzu izklaides programma section to find a variety of creative resources that can make your event more attractive.

- Sadaļā Galerija Jūs atradīsiet milzum daudz fotogrāfiju no mūsu rīkotajām kāzām, kā arī publikācijas kāzu žurnālos un mūsu klientu reālās atsauksmes.

Viss, ko Jūs šeit lasījāt, ir par mūsu darbu (Teniss Events). Taču dzīvē mēs esam laimīga ģimene – „Teniss Family“. Audzinām mazo dēliņu, mums patīk aktīvs dzīvesveids, patīk ceļot un, protams, ballēties, jo svētki – tā arī ir mūsu dzīve! Nu tad iepazīsimies!

Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Pasūtiet individuāla pasakuma organizēšanu!
Nosūtīt