Kāzas un ballītes Latvijā un ārvalstīs

Teniss Events Teniss Events
Vakara vadītājs Artūrs Teniss
Vakara vadītājs Artūrs Teniss - pozitīvs, izglītots, harizmātisks balamute! uzzināt vairāk
Vadītāja Tatjana Tenisa
Vadītāja Tatjana Rid - spilgts piemērs tam, ka skaista blondīne var būt gan gudra, gan jautra, gan enerģiska...
uzzināt vairāk

Kāzu aģentūra Teniss Events

Kāpēc mēs nodarbojamies ar kāzu un citu pasākumu organizēšanu? Vienkārši tāpēc ka visvairāk dzīvē mums patīk līksmoties un mums ir milzīga pieredze tajā. Un ar šo pieredzi mēs dalāmies ar mūsu iemīļotajiem klientiem! Ar milzīgu kaisli un prieku mēs organizējam un rīkojam pasākumus un ar nepacietību gaidām brīvdienas, lai iedegtu galvaspilsētas gaismas un ne tikai!


Mēs pastāstīsim par visam iespējām
Jūs īstenosiet savu sapni


Mēs parūpēsimies par svētku „vajag“
un īstenosim visus Jūsu svētku „gribu“


Mēs apvienosim mūsu pieredzi un Jūsu vēlmes,
lai šīs kāzas būtu pa īstam Jūsējās

Jautājumos, kuri saistīti ar pasākumu organizēšanu mēs esam augstākās klases eksperti! Mūsu zināšanu līmenis tajos ir vispārākais! Ja runa ir par cipariem, izglītību, meistarību un pareizo pieeju, ienāciet sadaļā Vadītāji. Jūs pārliecināsieties, ka mēs esam īsti pasākumu rīkošanas meistari!

- Sadaļā Izbraukuma ceremonijas mēs pastāstīsim par to, kā no prozaiska dzimtsarakstu biroja pārcelties burvīgā, unikālā pasakā – JŪSU neatkārtojamajā pasakā!

- Ieejiet sadaļā Mūsu pakalpojumi, lai saprastu, kā mēs varētu būt Jums noderīgi un par kādiem jautājumiem mums ir ekspertu viedoklis, ar kuru mēs labprāt dalīsimies ar Jums!

- Sadaļā Tehniskais nodrošinājums mēs parādīsim Jums skaņas un gaismas pavadījuma iespējas, kas pastiprinās svētku emocijas.

- Sadaļā Kāzu izklaides programma section to find a variety of creative resources that can make your event more attractive.

Viss, ko Jūs šeit lasījāt, ir par mūsu darbu (Teniss Events). Taču dzīvē mēs esam laimīga ģimene – „Teniss Family“. Audzinām mazo dēliņu un meitiņu, mums patīk aktīvs dzīvesveids, patīk ceļot un, protams, ballēties, jo svētki – tā arī ir mūsu dzīve! Nu tad iepazīsimies!

Ja vēlaties padarīt savu pasākumu neaizmirstamu un populāru - palīdzēs selfiju spoguļa īre.
Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Nezini, kā uzsākt svētku organizēšanu?
Vienkārši zvaniet mums!
+371 29931247 un +371 22333782
Mēs esam vienādi ar jums!
Aizpildiet formu un saņemiet 2021. gada cenu piedāvājumu